Autorádio, které se postará o Váš smartphone

Unikátní autorádio Sony XSP-N1BT, které způsobilo rozruch na výstavě CES 2014 ve světě Smartphonů, přináší nový způsob v používání chytrých telefonů v automobilech. Nyní můžete stále sledovat provoz na silnici a přitom ovládat tento jedinečný dvojitý přijímač DIN pro chytré telefony od společnosti Sony. S vestavěnou technologií NFC a Bluetooth® jednoduše vložte chytrý telefon do doku a chopte se ovládání. Funkce Ovládání hlasem a Automatické hlasité čtení pro textové zprávy a další vám umožní stále držet volant, aniž by vám cokoli uniklo.

Možnosti připojení s technologiemi NFC a Bluetooth®

XSP-N1BT-1Pokud chcete začít bezdrátově streamovat hudbu, stačí se chytrým telefonem nebo tabletem s technologií NFC dotknout přehrávače MAP-S1 a navázat připojení Bluetooth®. Nepotřebujete žádná kabelová připojení ani složitá nastavení. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Párování lze pomocí Bluetooth® provést také manuálně.

Kompletní ovládání aplikací App Remote 2.0

XSP-N1BT-2Sjednoťte svůj automobilový audiosystém, chytrý telefon a aplikaci App Remote 2.0 do celku pro bezpečný provoz při řízení. Vestavěné hlasové ovládání řidičům umožňuje výběr hudby, ovládání navigace a příjem hovorů pouhým hlasem. Přečtěte si a pište textové zprávy a e-maily bez nutnosti použití rukou a ovládejte nastavení zvuku přímo svým chytrým telefonem.

Nabíjejte za jízdy 1,5A baterii

XSP-N1BT-3Kolébka XSP-N1BT je vybavena optimálně navrženým kompaktním kabelem USB, schopným dodávat do chytrého telefonu vysoký nabíjecí proud 1,5 A. Kolébka je také kompatibilní s magnetickým konektorem chytrých telefonů Sony Xperia™, takže je můžete nabíjet snadno a v čistším prostředí.

Výkonný zvuk technologie Advanced Sound Engine

XSP-N1BT-4Technologie Advanced Sound Engine vám umožňuje v reálném čase provádět vysoce přesné úpravy nastavení vašeho automobilového audiosystému, včetně: horní a dolní pásmové propusti, vylepšení zadních basů, 10pásmového ekvalizéru a funkce Time Alignment, která v autě dovoluje vytvořit dokonale přizpůsobené ozvučení.

Umístěte svůj zvukový systém za pomoci funkce Time Alignment

XSP-N1BT-5Upravte si automobilový audiosystém podle polohy své sedačky za pomoci funkce Time Alignment. Optimalizace zvuku je vylepšena inovativní funkcí známou jako zpoždění zvuku, která může virtuálně nastavit poslech ve vaší pozici na optimální úroveň. Volba mezi jednoduchým a chytrým režimem znamená, že funkce lze použít v celé řadě automobilů.

Zvyšte hlasitost zesilovačem Dynamic Reality Amp

XSP-N1BT-6Poslouchejte při řízení zvuk bohatý na detaily. Zesilovač Dynamic Reality Amp je navržen pro vylepšení vašeho automobilového audiosystému, věrnosti reprodukce trojrozměrné zvukové scény a dosažení vysoce kvalitního realistického zvuku s větší hloubkou ostrosti.

Stvořeno k poslechu s režimem ClearAudio+

XSP-N1BT-7Jediným dotekem aktivovaná technologie ClearAudio+ dodává zvuku dokonalost, silnější basy a čistší výšky. Na základě doporučených zvukových nastavení pro poslech v automobilu optimalizuje digitální signál, vyrovnává frekvenční odezvy vůči hluku automobilu a upravuje signálové fáze pro ideální zvuk reproduktorů ve dveřích.

Připojte a přehrávejte zařízení USB portem na předním panelu

XSP-N1BT-8Zasuňte jednotku USB nebo přehrávač mp3 a streamujte hudbu prostřednictvím přijímače pouhým připojením do portu USB na předním panelu.

Vestavěný přehrávač disků CD přehrává vaši starou oblíbenou hudbu

XSP-N1BT-9Oprašte svou sbírku CD a vychutnejte si starou oblíbenou hudbu v ostře a přesně vykreslené zvukové kvalitě. Vestavěný přehrávač CD podporuje disky CD, CD-R a CD-RW a nabízí možnosti náhodného přehrávání, opakování a programování.

Komentujte jako první
Forms7
AUTOPROFI CZ, s.r.o.
Porsche club
Web 7 CZ
Servis7
Autocolor