×

Varování

Nepodařilo se smazat favicon.ico
Kopírování se nepodařilo: /srv/htdocs/dp/www/autohifi/images/favicon.ico to /srv/htdocs/dp/www/autohifi/templates/gridbox/favicon.ico

Supercharger Tesla v ČR

Rádi bychom vás informovali o tom, že na nabíjecí stanici společnosti E.ON v lokalitě Humpolec-Vystrkov bylo novězprovozněno šest stojanů Supercharger pro automobily značky Tesla.

Je to vůbec poprvé, kdy byly tyto speciální stojany umístěny na nabíjecí stanici v České republice. Automobilka Tesla již zařadila stanici Humpolec-Vystrkov do oficiálního seznamu dobíjecích bodů určených pro vozy této značky.

Nabíjecí stanice Humpolec-Vystrkov se nachází na 90 kilometru dálnice D1. Jejím investorem je společnost E.ON a jde o nejmodernější a největší stanici v České republice. Kromě výkonného nabíjení vozu Tesla zde mohou majitelé elektromobilů snadno dobít také vozy všech dalších značek. V rámci podpory čisté mobility se společnost E.ON hodlá i nadále podílet na budování nabíjecí infrastruktury. Na stejném místě si mohou řidičinatankovat také stlačený zemní plyn CNG.

Komentujte jako první