.

Carplay u Pioneer!

elsele, Belgium (15. duben 2014) – Společnost Pioneer dnes oznámila uvedení jedné z prvních aftermarketových multimediálních jednotek do vozu, která podporuje Apple Carplay.

To umožní uživateli doplnit automobil, který již vlastní, o tzv.Smart funkce a celkově dramaticky vylepšit použití smartphonu ve voze. Kompatibilita s CarPlay bude dostupná jako firmware update pro 5 nových jednotek modelového roku 2014.

Díky použití rozměrných Pioneer LCD displejů v kombinaci se Siri hlasovým ovládáním nabídne uživatelům iPhonů přístup k mnoha funkcím a aplikacím zatímco se mohou soustředit na provoz. Díky fci CarPlay mohou vlastníci iPhone 5s, 5c a 5 rozmlouvat se svou asistentkou kdy libo, nechat ji volat a přijímat hovory, psát a odpovídat na textové zprávy, využívat mapových podkladů spol. Apple a současně poslouchat svou v telefonu uloženou hudbu, podcasty a internetová rádia. Pro více informací o CarPlay a zemích, kde bude dostupný, navštivte www.apple.com/ios/carplay.

Díky letitým zkušenostem spol. Pioneer s integrací mobilních telefonů a jiných zařízení do svých AV/navi jednotek se podařilo být jedním z prvních výrobců, kteří dokážou nabídnout Apple CarPlay koncovému uživateli. Díky možnosti nabídnout aftermarket řešení umožnil Pioneer mnoha uživatelům iPhonu doplnit svůj automobil o tuto bezesporu praktickou funkci.

Návdavkem k mnoha navigačním a zábavním možnostem jsou nové modely AV jednotek Pioneer modelové řady 2014 vybavené mnoha vylepšeními, a to jak z hlediska zvuku, bezpečnosti a samozřejmě ovládání.

Pro více informací ohledně CarPlay kompatibilních výrobků v rámci vašeho regionu, navštivte www.pioneer.eu/carplay


×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Související Články