Opravdu chytrá kamera do auta

PROFIO Tracking CAM X1 je ideální a propracovaný způsob jak zvýšit bezpečnost Vašeho auta neustálým monitorováním nebo komplexní řešení pro firmy z hlediska sledování pohybu jejich vozového parku.

Po vložení SIM karty do Autokamery Vám vytvoří 3G WiFi přístupový bod (na SIM kartě je třeba mít aktivovány datové služby) a užívat si tak surfování na internetu kdykoliv a kdekoliv. Živý videopřenos z kamery můžete sledovat přes volně dostupnou mobilní aplikaci (podpora pro Android / iOS) s názvem "Car Matrix". Prostřednictvím této app je možnost sledovat i online GPS polohu vozidla na mapě. Sada kabeláže je určena pro přímé připojení na pojistkovou skříň 12 / 24Vcož umožňuje trvalé napájení Autokamera. Výhodou je duální objektiv, který nahrává záznamy buď z přední nebo zadní (interiérové) kamery včetně zvuku (je možné i vypnout nahrávání zvuku). Interiérová kamera má IR noční vidění, které dokáže v noci nasvítit celý prostor vozidla.

Jestliže Vás zajímá více informací o této zajímavé kameře, tak se podívejte na PROFIO tracking CAM X1 a můžete si tuto kameru hned i koupit.

Komentujte jako první