Home

Kenwood nabízí aktualizace firmware pro CarPlay

kenwood-carplay-firmware-upgrade

Kenwood je jedna z prvních značek, která vyrábí hned několik hlavních jednotek (autorádia), které skvěle komunikují s mobilními telefony společnosti Apple.

Jinými slovy, existuje spousta hlavních jednotek Kenwood, které přicházejí s podporou CarPlay , a není třeba říkat, že jde o jednu ze značek, na kterou se lidé nejčastěji obracejí kvůli snadnému upgradu.

Společnost Kenwood nedávno vydala nové aktualizace firmwaru pro několik hlavních jednotek, a přestože společnost konkrétně nezmiňuje žádná vylepšení CarPlay, doporučujeme vám je nainstalovat do svých zařízení.

Modely, které získaly nové aktualizace firmwaru v prosinci 2020, jsou DMX9720XS, DMX9720XDS, DMX1057XR, DMX1037S a DNR1007XR. Všechny poznámky k verzi a pokyny k aktualizaci firmwaru Kenwood hlavní jednotky najdete na této stránce přímo.

Ve většině případů proces aktualizace firmwaru netrvá déle než pár minut a vše spočívá v kopírování nových souborů na jednotku USB, která musí být vložena do hlavní jednotky. Proces je co nejjednodušší, protože všechny soubory se importují automaticky do zařízení, ale další informace najdete v příručce a pokynech poskytnutých společností Kenwood.

Nejnovější aktualizace řady hlavních jednotek Kenwood pro rok 2019 byly uvolněny v říjnu 2020 a samozřejmě vám doporučujeme je nainstalovat, pokud stále používáte starší verzi. Aktualizace softwaru jsou důležité z nejrůznějších důvodů, ale nejviditelnější je, že přinášejí další vylepšení, ladění a opravy chyb, které by mohly podstatně vylepšit zážitek za volantem, a to nejen v rámci CarPlay, ale také s dalšími funkcemi zařízení, jako je například Bluetooth připojení a celková stabilita, výkon a spolehlivost. 

Když chcete vědět o svém autě
50 nových vychytávek, které byste měli v autě chtí...
 

Komentáře

Zatím nebyly přidány žádné komentáře. Buďte prvním, kdo napíše komentář
Máte Již Registraci? Přihlašte se zde
Host
pondělí 12. duben 2021
Pokud se chcete zaregistrovat, prosíme vyplňte uživatelské jméno, heslo a vaše jméno.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.autohifi.cz/