Bezdrátové nabíjení mobilů v autě

Máte už dost kabelů a neustálého připojování vašeho chytrého telefonu v autě? INBAY je zde, aby vám nabídl řešení. INBAY je nabíjecí podložka, kterou lze snadno a diskrétně zabudovat do interiéru vašeho vozu. Stačí vyměnit původní úložný prostor v autě za INBAY a poté položit svůj smartphone na tuto podložku. Díky standardu Qi se váš telefon bude nabíjet bez kabelů a připojování, aniž by vám během jízdy došla baterie.


INBAY se zaměřuje na estetický design produktů, které odpovídají původnímu designu vašeho vozidla. Nabízíme bezdrátové řešení nabíjení pro vaše vozidlo, které vypadá fantasticky. Vývojáři INBAY vytvářejí různé produkty na základě typu vozidla, takže se každý produkt přizpůsobí konkrétnímu modelu vozidla a perfektně zapadne do předního úložného prostoru vozu.


Všechny produkty INBAY používají standard Qi pro bezdrátové nabíjení, což je celosvětový standard pro bezdrátové nabíjení. Proto jsou všechny chytré telefony, které používají standard Qi, kompatibilní s INBAY. Mezi kompatibilní telefony patří například Apple (iPhone 8 a iPhone X), Samsung, HTC, Nokia, Motorola nebo LG. Pokud váš smartphone ještě není vybaven standardem Qi, můžete tuto funkci snadno a pohodlně doplnit.


S INBAY se stanete trendsetterem moderní doby. Bezdrátové nabíjení telefonu v autě je jednoduše a elegantně řešeno. Vaše vozidlo zůstane esteticky nezměněno a s INBAY se stane plně vybaveným vozem současné doby. Pokud tedy toužíte po pohodlí bez kabelů a připojování v autě, INBAY je pro vás tou správnou volbou.


zdroj: https://www.inbay.systems/en/

Komentujte jako první
Forms7
AUTOPROFI CZ, s.r.o.
Porsche club
Web 7 CZ
Servis7
Autocolor