Autohifi magazin

ALPINE PWD-X5 kompaktní sobwoofer

PWD-X5_Bluetooth-Audio-Streaming

Chcete se pokusit vylepšit v autě svůj tovární audio systém, aniž byste nutně museli změnit interiér vozidla? Aktivně napájený subwoofer ALPINE PWD-X5 nabízí řešení typu one-box, které vašemu systému dodá basy, sílu a zvukovou věrnost, a přitom se svými rozměry klidně vejde pod sedadlo nebo na jiné místo v autě. Tento samostatný kompaktní subwoofer je vybaven integrovaným 5kanálovým zesilovačem - 25 W RMS pro každý z vašich předních a zadních reproduktorů a 165 W RMS pro jeho 8 "subwoofer, a to s digitálním zpracováním signálu, které lze ovládat kabelovým dálkovým ovládáním, chytrým mobilem nebo počítačem s OS Windows.

U každého kanálu můžete upravit filtr pro horní nebo dolní propust, aby se odstranilo zkreslení, 10pásmový parametrický ekvalizér pro fixaci tónu a časové zpoždění pro vycentrování stereofonního obrazu pro vaši poslechovou pozici. Můžete změnit úrovně, polaritu, vyvážení a zeslabení, abyste dostali zvuk přesně tam, kam potřebujete. A svá jednotlivá nastavení můžete uložit jako předvolby - lze uložit a spustit až 15 různých předvoleb.

ALPINE PWD-X5 je dodáván s kabelovým svazkem, který obsahuje napájecí vodič s pojistkou, ukostření, dálkové zapnutí, výstup reproduktoru a vstupní kabeláž na úrovni reproduktoru. RCA vstupy vám umožní používat tento univerzální subwoofer / zesilovač / procesor s aftermarketovým přijímačem. Alpine zakomponoval i hardwarový klíč Bluetooth®, takže můžete streamovat hudbu přímo do systému z kompatibilního zařízení jako je třeba Vás mobil. 

Alpine PWD-X5

- Kompaktní instalace - Rozsáhlé funkce ladění zvuku - Široké možnosti připojení - Kabelové dálkové ovládání - Bluetooth Audio Streaming - Aplikace pro smartphone - Jmenovitý výkon: 4x 25W + 165W -…
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Test antiradaru Genevo Max
Kvalitní lednice do auta
 
AUTOPROFI CZ
AUNIKA Kladno s.r.o.
Web7master s.r.o.
Porsche Classic Club
Automuzeum.cz