Autohifi magazin

Antiradar se záznamovou kamerou do auta

neoline-x-cop-9300-s-antiradar-s-palubnou-kamerou

Antiradar s palubní kamerou. Záznam v rozlišení Full HD nabídne skvělou rozeznatelnost osob či poznávacích značek a GPS modul současně poskytuje přesné informace o rychlosti. Obsahuje obsáhlou databázi stacionárních radarů, úsekových měření nebo semaforů s detekcí jízdy na červenou díky čemuž Vás kamera upozorní na místa, kde je dobré sundat nohu z plynu.

Před koupí radarového detektoru zkontrolujte, zda Vaše vozidlo není vybaveno pokoveným (atermálním) čelním sklem, případně funkcí vyhřívání čelního skla. V tomto případě výrobce, distributor ani prodejce negarantuje správnou funkčnost zařízení.

Pro bezplatnou aktualizaci GPS databáze kliknete na https://www.neolinekamery.cz/aktualizace/

Antiradar s palubní kamerou. Záznam v rozlišení Full HD nabídne skvělou rozeznatelnost osob či poznávacích značek a GPS modul současně poskytuje přesné informace o rychlosti. Špičkový G-senzor dokáže detekovat náraz a uzamkne tak aktuální videozáznam proti smazání. Díky LCD displeji si ho lze navíc kdykoliv prohlédnout. Obsahuje obsáhlou databázi stacionárních radarů, úsekových měření nebo semaforů s detekcí jízdy na červenou díky čemuž Vás kamera upozorní na místa, kde je dobré sundat nohu z plynu. O možné potíži Vám kamera dá vědět hlasovým pokynem a hláškou na displeji, včetně varování při překročení povolené rychlosti. Seznam obsahuje tisíce nebezpečných zón ve 45 státech Evropy.

...

Neoline X-COP 9300 S Přenosné antiradary

Neoline X-COP 9300 S Přenosné antiradary Antiradar s palubní kamerou. Záznam v rozlišení Full HD nabídne skvělou rozeznatelnost osob či poznávacích značek a ...
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

80888A AUTORÁDIO PRO FORD 2008-2012 S 7" LCD, ANDR...
Navigace do mobilu od Tomtom
 
Web7master s.r.o.
Porsche Classic Club
Automuzeum.cz