Autohifi magazin

Kenwood DMX9720XDS ... to je něco

20_Top_banner_DMX9720XDS_1960x83_20210513-225207_1

2DIN digitální mediální AV přijímač s 10,1 palcovým HD displejem, vylepšené bezdrátové připojení smartphonu.

DMX9720XDS kombinuje uživatelsky přívětivé funkce s vysoce kvalitním designem a prvotřídním zvukem. Jeho 10,1palcová antireflexní dotyková obrazovka HD má intuitivní přizpůsobitelné rozhraní, které je bránou k jeho rozsáhlým talentům, včetně bezdrátové integrace Apple CarPlay a Android Auto, připojení duálního smartphonu a podpory až čtyř přístrojových kamer pro plný úhel pohledu.

VÍTĚZ CENA VÍTĚZE EISA NA SVĚTĚ 2020-2021

Hlavní jednotka, která nabízí vše, kombinuje uživatelsky přívětivé funkce KENWOOD DMX9720XDS s vysoce kvalitním designem a prvotřídním zvukem. Jeho 10,1palcová antireflexní dotyková obrazovka HD má intuitivní přizpůsobitelné rozhraní, které je bránou k jeho rozsáhlým talentům, včetně bezdrátové integrace Apple CarPlay a Android Auto, připojení duálního smartphonu a podpory až čtyř přístrojových kamer pro plný úhel pohledu. Pro zvukovou zábavu je zatím kompatibilní se zvukovými soubory s vysokým rozlišením včetně FLAC a DSD, streamy LDAC přes Bluetooth 5.1 a poskytuje rádio přes DAB +. Vstupy HDMI a USB zajišťují HD video. Považujte to za dokonalého společníka pro milovníky propojené zábavy.

Kenwood DMX-9720XDS Pevné GPS navigace

Kenwood DMX-9720XDS Pevné GPS navigace Přijímač bez mechaniky s plovoucím 10,1" displejem a pokročilými propojeními se smartphony.
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Jak připojit k autu bezdrátový CarPlay nebo Androi...
Tři pohledy najednou
 
Web7master s.r.o.
Porsche Classic Club
Automuzeum.cz