Autohifi magazin

GENEVO MAX PŘENOSNÝ ANTIRADAR

genevo-max

ABSOLUTNÍ ŠPIČKA MEZI PŘENOSNÝMI DETEKTORY

Dlouho očekávaný a do detailu propracovaný detektor GENEVO MAX je zde. S kompletně inovovaným radarovým modulem, přepracovaným laserovým senzorem a výkonějším procesorem je v moderním designu nekompromisním lídrem na trhu radarových detektorů.

MAXIMÁLNÍ KOMFORT NA CESTÁCH

Perfektní úroveň detekce radarů jak v Česku, tak i v cizině zaručuje bezpečnou jízdu. A spolu s vyladěným softwarem a vyspělou filtrací falešných poplachů GENEVO MAX zbytečně neruší, ale spolehlivě slouží. Díky intuitivnímu ovládání gesty pak nemusíte ani spustit oči z vozovky.

100% FUNKČNÍ A 100% LEGÁLNÍ 

Pokud detektor uživatele o měření pouze informuje a výsledek měření neovlivňuje, je jeho použití v České republice zcela legální. Pro ostatní země nabízí GENEVO MAX tzv. RDD imunitu a "legalizační funkci", která umožní používání úplně kdekoliv.

SKVĚLÝ DNES A PŘIPRAVENÝ NA BUDOUCNOST

Pravidelné měsíční aktualizace přidávají do detektoru GPS lokace nových míst s pevnými radary v rámci celé EU a rozšiřují jeho schopnost detekovat nejnovější radarové technologie. Aktualizace jsou vytvářeny za pomoci umělé inteligence, která ve vývojovém oddělení GENEVO průběžně zpracovává data od testerů a partnerů z celého světa.

MAXIMÁLNÍ VÝKON V MINIMÁLNÍCH ROZMĚRECH

Čistý a atraktivní vzhled skvěle pasuje do interiérů moderních vozidel. Každá část detektoru byla promyšlena do posledního detailu. Variabilní magnetický držák lze jednoduše nasadit vertikálně i horizontálně, novinkou je i vícebarevný OLED displej s automatickou regulací jasu či integrovaný vstup pro sluchátka.
...

GENEVO MAX přenosný antiradar Přenosné antiradary

GENEVO MAX přenosný antiradar Přenosné antiradary Přenosný antiradar Genevo Max .Zabudovaný GPS modul pro detekci úsekových měření, kamer na červenou a ostat...
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Když je potřeba si houknout
Co dát do dodávky za navigaci?

Související Články

 
Web7master s.r.o.
Porsche Classic Club
Automuzeum.cz