Autohifi magazin

iPhone na míru designu vašeho vozu nebo motocyklu

Rarus Exclusive přichází s exkluzivní individualizovanou úpravou a sladěním designu iPhonu s designem vašeho vozu nebo motocyklu

Praha, 6. června 2014 – Společnost Rarus www.rarus.cz, která se zabývá designovými úpravami vybraných produktů (zejména iPhone 5/5S a iPad mini), aktuálně na českém trhu představuje novou luxusní značku Rarus Exclusive (www.rarus-exclusive.cz), která se zaměřuje na luxusní individuální úpravu a sladění designu produktů Apple s designem luxusních vozů nebo motocyklů. Individuální úpravy telefonů se provádí vysoce kvalitní barevnou úpravou formou hloubkové eloxace, precizním frézováním a přenesením charakteristických designových linií vozů a motorek na zadní tělo nebo bok telefonu (včetně motivu, jména, loga, apod.) a také použitím luxusních materiálů jako je karbon, exotická dřeva, nebo kůže (např. krokodýlí kůže).

Úpravu lze uskutečnit na stávající iPhone 5/5S nebo je možné koupit od společnosti Rarus zcela nový iPhone 5S s úpravou včetně dvouleté záruky. Cena každé úpravy se odvíjí od zvolených materiálů a technologií, popřípadě důrazu na absolutní exkluzivitu a výsadního práva omezené série až jednoho kusu pro celý svět. Zákazníci tak mohou volit úpravy v cenových relacích od 5 000 Kč až po velmi drahé a luxusní úpravy, které mohou stát i několik desítek tisíc korun, popřípadě jednotky statisíců korun (např. v případě použití briliantů apod.).

Myšlenka vzniku nové luxusní značky byla poměrně prostá, dát majitelům krásných luxusních vozů a motocyklů a zároveň fanouškům produktů značky Apple možnost sladit design telefonu s exkluzivním designem jejich vozu, odlišit se a mít volbu vtisknout těmto produktům vlastní nezaměnitelný charakter, který vystoupí z řady tisíců stejných kusů a podtrhne individualitu svého majitele. Individuálně upravené přístroje tak mohou být buď způsobem jak vyjádřit svou image nebo originálním dárkem pro milovníky této značky.

„Je pro vás luxusní vůz nebo motocykl chloubou a opravdovou vášní? Odrazte jeho jedinečný vzhled a barvu i v designu vašeho telefonu, nebo si nechte přenést precizním frézováním jeho charakteristické designové linie a prvky přímo na tělo telefonu. Budete tak mít kousek svého vozu nebo motorky stále při sobě, i když bude stát zrovna v garáži," říká Martin Cimbura, majitel a zakladatel značky Rarus a doplňuje: „Snažíme se vytvářet produkty, kterými boříme hranice představ našich zákazníků o tom co je možné s produkty značky Apple v oblasti designu ještě dále dělat. Díky našim jedinečným technologiím úprav, které jsme převzali z běžných oborů a posunuli jejich možnosti dál na míru těmto produktům, jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější individuální požadavky klientů."

Individualizace dovedená k dokonalosti

Zákazníci se díky konzultacím s profesionálním designérem, který s nimi prochází vše do detailů, mohou stát součástí celého procesu vývoje a výroby finálního produktu. Aktuálně mohou využít pro úpravy výběru standardních materiálů (ryzí zlato, růžové zlato, stříbro, platina, pravá kůže, karbon, nebo exotická dřeva) a jejich kombinací. Důraz je kladen na individualitu přání zákazníků a vkládáním identity do přístrojů, které denně používají.

003Barvení přístrojů probíhá tzv. hloubkovou eloxací, což je špičková anodizační technologie, při které je hliník povrchově oxidován v chemickém roztoku za pomoci elektrického proudu a se speciálními titanovými háky vyvinutými přímo pro tato zařízení. Ty zaručují, že se barva dostane opravdu všude. Díky této metodě barva pronikne hluboko do pórů materiálu a vyznačuje se tak plnou sytostí a jednolitostí a zůstává stejná i při běžném opotřebení povrchu zařízení. Kromě možnosti obarvení, které jde do hloubky materiálu a nedá se tedy srovnat s běžným nátěrem, eloxování obecně zlepšuje povrchové vlastnosti i odolnost hliníku. Jedná se o stejný chemický proces, který při výrobě používá i společnost Apple.

Pokud víme, je na světě jen několik málo firem, které se designovým úpravám těchto produktů také věnují. Žádná z nich se nám však nemůže rovnat v tak širokém výběru technologií a možností úprav, které nabízíme. S našimi partnery jsme postup vyvíjeli několik měsíců a používáme opravdu špičkovou eloxační technologii. Barva je uzavřena hluboko v materiálu a při povrchovém běžném poškrábání zůstává bez prosvítání spodního materiálu. Veškeré naše výrobní procesy jsou prováděny u nás v České republice ve spolupráci s českými firmami," popisuje Martin Cimbura.

005Značka Rarus Exclusive upravuje v individuálně zvolených barvách a materiálech všechny iPhony 5/5S a iPady mini, ale starší modely těchto přístrojů vzhledem k jiným povrchovým materiálům touto technologií barvit a upravit nelze. Upravené přístroje se prodávají buď jako nové hotové produkty s kompletní dvouletou zárukou v plném rozsahu, nebo je možné provést veškeré zmíněné úpravy i na stávající přístroj zákazníka. Značka Rarus momentálně dodává přístroje do České a Slovenské republiky a států Evropské unie. Balné a poštovné po celé ČR a SR je zdarma.

Více informací najdete na: www.rarus-exclusive.cz, http://showroom.rarus.cz,
www.facebook.com/rarusdesign, http://instagram.com/rarusdesign, http://www.pinterest.com/rarusdesign, https://twitter.com/rarusdesign a www.rarus.cz.

Rarus, s.r.o. (www.rarus.cz) je ryze česká společnost, která se zabývá designovými úpravami vybraných produktů (v tuto chvíli zejména iPhone 5/5S a iPad mini) za pomoci luxusních materiálů, které lze kombinovat s vysoce kvalitní barevnou eloxační úpravou, precizním frézováním a prodejem těchto produktů. Důraz je kladen na individualitu přání zákazníků a vkládáním identity do přístrojů, které denně používají. Myšlenka vzniku značky byla poměrně prostá, dát fanouškům produktů značky Apple možnost se odlišit a mít volbu vtisknout těmto produktům vlastní nezaměnitelný charakter, který vystoupí z řady tisíců stejných kusů a podtrhne individualitu svého majitele. Společnost má sídlo v České republice a veškeré výrobní procesy jsou prováděny v České republice ve spolupráci s českými firmami.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Profi kamera do auta
Loketní opěrky do auta

Související Články

 
AUTOPROFI CZ
AUNIKA Kladno s.r.o.
Web7master s.r.o.
Porsche Classic Club
Automuzeum.cz