Autohifi magazin

Navigace do mobilu od Tomtom

tomtom-autohifi-navigace

Offline mapy Tomtom a přitom online zážitek

Stáhněte si aplikaci ještě dnes a získejte offline mapy „à la carte", doplněné o služby v reálném čase. Kompatibilní se systémem Apple CarPlay®!

BEZPLATNÁ zkušební verze na 30 dní. Speciální nabídka – poté 339,-Kč ročně.

VŽDY AKTUÁLNÍ

Získejte potřebné informace, kdykoli chcete. V aplikaci TomTom GO Navigation si můžete vybrat a přizpůsobit mapy, které budete potřebovat na svých cestách. Díky týdenním aktualizacím se vyhnete nově zablokovaným pruhům, probíhajícím pracím na silnicích a ostatním dopravním zpožděním. Šetřete mobilní data díky navigaci, kterou dostanete s offline mapami a bez reklam.

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

Dostávejte aktuální dopravní informace a informace o nebezpečných zónách a získejte tak plnou kontrolu nad svou cestou. Najděte cíle pomocí zjednodušeného vyhledávání v aplikaci a dostaňte se na místo určení. Služby v reálném čase vám zajistí zážitek z online navigace, aniž byste potřebovali data.

JEZDĚTE BEZPEČNĚ A JEDNODUŠE

Zjednodušte si řízení díky přesnosti a vizuální čistotě. Aplikace TomTom GO Navigation nyní obsahuje pohyblivé navádění jízdními pruhy, abyste věděli, který pruh je ten váš a který sjezd použít. Získejte navíc jistotu věrných výpočtů očekávaného času příjezdu a alternativní trasy, kdykoli je potřeba. Ano, nyní je řízení opravdu tak snadné.

...

GO Navigation | TomTom

Navigační GPS aplikace, plánovač tras s živými dopravními informacemi a upozorněními na rychlostní radary. Offline navigace se systémem Apple CarPlay, s pokyny do libovolného místa na naší světové mapě.
...

Autonavigace

GPS navigace do auta v mobilním nebo zabudovatelném provedení do automobilu najdete v naší nabídce. Navigace do auta, navigace na motocyklu nebo navigace na kolo včetně držáků, příslušenství nebo aktuálních map.
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Antiradar se záznamovou kamerou do auta
ŘADA A: Perfektní systém pro upgrade zvuku OEM.
 
Web7master s.r.o.
Porsche Classic Club
Automuzeum.cz