Autohifi magazin

Pioneer přináší Android Auto do vašeho vozu

Melsel , Belgie, 14.1.2015 – Pioneer Europe oznamuje, že jako jeden z prvních výrobců aftermarket produktů nabídne výrobky s podporou tohoto systému.

Celkem tři nové vestavné multimediální receivery, AVIC-F77DAB, AVIC-F70DAB a AVH-X8700BT, jsou plně kompatibilní s Android Auto a umožní uživateli se rychle připojit pomocí svého smartphonu a rozšíří tak platformu Android o detaily důležité v případě použití ve voze. Při vývoji se myslelo především na bezpečnost a tak Android Auto využívá jednoduché a intuitivní rozhraní stejně jako výkonný hlasový doprovod všech povelů, aby mohl řidič zůstat maximálně soustředěný na cestu.

„Integrace Android Auto do našich car receiverů pro rok 2015 umožní kompatibilním Android smartphonům a jejich majitelům plně využít výkonu a konektivity jejich zařízení z hlediska komunikace a navigace", říká Phillipe Weyers manager marketingové komunikace pro Pioneer Europe. „Android Auto přináší známé vlastnosti ovšem optimalizované pro automobilové prostředí, a to především hlasovým ovládáním pro jednoduchou obsluhu a unikátní displej pro důležité a relevantní údaje.

Nové Pioneer jednotky disponují 7" dotykovým panelem (kapacitní u AVIC-F77DAB, resistivní), přiloženým externím mikrofonem pro kvalitní snímání hlasu a vstupem pro kabelové ovládání z továrního volantu (adaptér nutno dokoupit).

Kromě Android Auto kompatibility nabízí nové receivery níže uvedené vlastnosti:

HDMI připojení(AVIC-F77DAB a AVH-X8700BT)širokopásmový zvuk a A2DP připojeníkompatibilita s Android AutoApple Carplay kompatibilitamožnost připojení MirrorLinkDvouzónová audio/video reprodukceNavigace pomocí AVICSYNCDAB tuner s Time shift funkcí(jen u AVIC-F77DAB a F70DAB)

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Chytré zrcátko kouká i dopředu
Autorádio, které se postará o Váš smartphone
 
AUTOPROFI CZ
AUNIKA Kladno s.r.o.
Web7master s.r.o.
Porsche Classic Club
Automuzeum.cz