Autohifi magazin

Pioneer SPH-DA160DAB a propojení s vašim mobilem

sph-da160dab_2_0

Multimediální přehrávač s 6,8" kapacitním dotykovým displejem bez mechaniky a snadným připojením k chytrému telefonu pomocí jednoduchého kabelu USB, který podporuje kompatibilní aplikace včetně Apple CarPlay, Android Auto a USB Mirroring pro Android. Bluetooth, digitální rádio DAB/ DAB+, 13pásmový GEQ, pokročilé zvukové funkce a špičková kvalita zvuku. 

Výkonná zábava pro váš vůz.

2-Din SPH-160DAB umožňuje připojení ke kompatibilnímu telefonu iPhone nebo Android pomocí jediného kabelu USB, který vám umožní pohodlně a bezpečně ovládat Apple CarPlay, Android Auto a Waze (prostřednictvím Android Auto nebo Apple CarPlay) z palubní desky. Přehrává digitální rádio DAB/DAB+, audio/video obsah ze zařízení USB.

Tento AV přehrávač do auta je navíc vybaven technologií Bluetooth, která umožňuje streamovat hudbu nebo telefonovat hands-free prostřednictvím bezdrátového připojení.

Vylepšete svou hudbu pomocí vysoce kvalitních zvukových funkcí: Díky 13-pásmovému grafickému ekvalizéru si můžete přizpůsobit nastavení zvuku podle vlastních preferencí.

Apple CarPlay

Je chytřejší, bezpečnější a zábavnější způsob používání iPhonu® v autě. Apple CarPlay poskytuje uživatelům iPhonu neuvěřitelně intuitivní způsob, jak volat, používat Mapy, poslouchat hudbu a přistupovat ke zprávám pouhým slovem nebo dotykem. Apple CarPlay vyžaduje iPhone 5 nebo novější s nejnovější verzí iOS.

Android Auto

Rozšiřuje platformu Android do automobilu způsobem, který je speciálně vytvořen pro řízení a automaticky vám přináší užitečné informace a organizuje je do jednoduchých karet, které se zobrazují právě tehdy, když jsou potřeba. Je navržen tak, aby minimalizoval rozptylování, takže se můžete soustředit na cestu před vámi. Android Auto je kompatibilní s telefony se systémem Android 5.0 (Lollipop) nebo novějším. Systém Android Auto nemusí být dostupný na všech zařízeních a není dostupný ve všech zemích nebo oblastech.

DAB+

Vychutnejte si pohodlný poslech oblíbených rozhlasových stanic v křišťálově čisté digitální kvalitě díky vestavěnému tuneru digitálního rádia.

Digitální rádio Tick Mark Schválený výrobek

Výrobci musí splňovat minimální specifikace ověřené nezávislým testováním. Všechny výrobky Pioneer, které používají tuto značku Digital Radio Tick Mark, byly nezávisle testovány a schváleny, takže můžete nakupovat s důvěrou.

Bluetooth®

Poslechněte místní zákony o jízdě díky vestavěnému Bluetooth (HFP). Bezdrátová technologie Bluetooth® s širokopásmovým hlasovým odposlechem, bezdrátovým streamováním zvuku (A2DP) s vyhledáváním interpretů, alb a skladeb, jednoduchým párováním a ovládáním zvuku (AVRCP) učinila život ve vozidle bezpečnějším a pohodlnějším.

Waze

Waze je sociální GPS aplikace pro řízení/navigaci, která nabízí mapy, dopravní informace v reálném čase a různé další informace, které můžete zobrazit na velkém displeji multimediálních zařízení kompatibilních se systémem Pioneer .

...

Pioneer SPH-DA160DAB - 3 roky záruka Multimediální autorádia

Pioneer SPH-DA160DAB - 3 roky záruka Multimediální autorádia 2DIN multimediální jednotka s jednoduchým propojením se smartphonem, 6,8" kapacitní dotykový dis...
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Akustický hluk v autě – co ho způsobuje a jak jej ...
UNIVERZÁLNÍ AUTODIAGNOSTIKA AUTOPHIX 9610 OBDII PR...
 
Web7master s.r.o.
Porsche Classic Club
Automuzeum.cz