Autohifi magazin

NEOLINE X76 s úžasným obrazem

Neoline-15_2-scaled

Kamera NEOLINE G-TECH X76 spolehlivě ukládá záznam ve vysokém rozlišení a nabízí ucelený obraz o pohybu předjíždějících vozidel, a to již od okamžiku jejich přiblížení k zadní části vozidla. Prostor kolem vozidla sledují dva širokoúhlé objektivy s celkovým pokrytím 280°. Sofistikovaný parkovací režim lze nastavit podle specifických požadavků a díky nočnímu režimu je záznam zřetelný i za snížených světelných podmínek. Kamera má zvýšenou kapacitu pro uchování záznamů a je určena i pro nákladní vozidla.

ERGONOMIE A ROZHRANÍ
Kompaktní pouzdro NEOLINE G-Tech X76 je vybaveno pohodlnými a snadno ovladatelnými tlačítky, jejichž přidělení umožňuje měnit nastavení zařízení, aniž byste se na něj museli dívat. Díky 2palcovému displeji IPS může uživatel upravovat nastavení a prohlížet videa s věrnými barvami z jakéhokoli úhlu.

HORKÝ KLÍČ

Tlačítko HOT KEY slouží k deaktivaci nahrávání v případě potřeby. Stisknutím a podržením získáte přístup k dalším možnostem, jako je parkovací režim.

NOČNÍ REŽIM

NEOLINE G-Tech X76 nabízí prvotřídní optiku a matici a speciální algoritmus, který zaručuje vysoce detailní obraz za zhoršených světelných podmínek.

VIDEO S VYSOKÝM KONTRASTEM

NEOLINE G-Tech X76 má funkci WDR, která udržuje video dobře vyvážené, pokud jde o širokou škálu světelných podmínek, jako je zadní osvětlení nebo rychle se měnící světlo. To je zvláště důležité při vstupu / výstupu z tunelu nebo v případě přímého slunečního světla. Díky funkci WDR vytváří NEOLINE G-Tech X76 vysoce kvalitní videa i v těch nejnáročnějších podmínkách.

ROZŠÍŘENÝ REŽIM PARKOVÁNÍ

Parkovací režim v NEOLINE G-Tech X76 nabízí široký výběr nastavení, hlasové výzvy a výstrahy, které vám poskytnou přesvědčivou důkazní základnu v případě dopravní nehody nebo nezákonných aktivit na parkovišti.

ZASTAVTE SIGNÁL ZÁZNAMU

Aby se zabránilo situacím, ve kterých chybí video záznamy, vydává NEOLINE G-Tech X76 speciální zvukový signál, když se nahrávání zastaví.

MAGNETICKÝ DRŽÁK
Magnetický držák NEOLINE G-Tech X76 s aktivním dobíjením usnadňuje montáž a odebrání palubní kamery, bez kabelů.

VIDEO VYSOKÉ KVALITY
Díky výkonnému CPU Novatek, senzoru SONY a objektivu s clonou 1: 1,8 NEOLINE G-Tech X76 poskytuje vysoce kvalitní a detailní video. Takový hardware umožňuje NEOLINE G-Tech X72 zaznamenávat záběry v rozlišení Full HD 1920*1080 při 30 fps, což poskytuje detailní a vysoce kvalitní video za denního světla i v noci.

FILTR ANTIGLARE CPL

Přes čočku NEOLINE G-Tech X76 je umístěn 37mm antireflexní CPL filtr, aby se zabránilo skvrnám slunečního záření a odrazům vnitřních předmětů na čelním skle. Filtr CPL také výrazně zlepšuje kontrast obrazu.

ŠIROKÝ ZOBRAZOVACÍ ÚHEL

Díky 140 ° širokému pozorovacímu úhlu NEOLINE G-Tech X76 pokrývá pět jízdních pruhů, aniž by zkreslil obraz. Určitě zaznamená vše, co se děje na silnici.

OCHRANA PŘED OBTÍŽNÝMI PODMÍNKAMI POČASÍ

NEOLINE G-Tech X76 je dodáván s kondenzátorem místo baterie. Kondenzátory jsou odolnější vůči teplu a jsou obecně odolnější než baterie. Pomáhá vyřešit mnoho typických problémů, které mají jiné palubní kamery, včetně přehřátí, nebezpečí výbuchu baterie, ztráty nejnovějších souborů. 

...

Neoline X76 Palubní kamera, 2ch Dvoukanálové záznamové kamery

Neoline X76 Palubní kamera, 2ch Dvoukanálové záznamové kamery Full HD kamera do auta NEOLINE 2-kanálová (2x 1080p 30fps, 720p 60fps), obrazový snímač SONY Ex...
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Střešní ventilátor pro obytnou dodávku Bumblebee
Kvalitní monitor do auta
 
Web7master s.r.o.
Porsche Classic Club
Automuzeum.cz