NAKAMICHI AKTIVNÍ SUBWOOFEROVÝ BOX DO REZERVY, 120W

Pokud si kladete stejnou otázku při výběru místa vašeho nového subwooferu do auta, máme pro Vás zajímavý tip.

V současné době je na trhu speciální subwofer Nakamichi, který lze umístit do kufru, přesněji do středu rezervního kola.

Aktivní subwooferový box se zesilovačem a 2x reproduktorem určený pro instalaci do prostoru rezervy.

Tento ready-to-use subwoofer se snadno instaluje, takže si můžete upgradovat zvukový systém v několika jednoduchých krocích.

Multimediální navigace pro Mercedes W176 A Class / W246 B Class 2013. Jedná se o zařízení, které Vám rozšiřuje stávající instalované rádio ve voze na multimediální zařízení s GPS modulem a s 8" dotykovým LCD zobrazovačem. Možnost přehrávání hudby a videa s SD nebo USB slotů, připojení pro IPOD nebo využit Bluetooth připojení. Ovládání z volantu + dotykový LCD Vám zpříjemní ovládání celého zařízení.

Potřebujete větší bass pro hudbu ve vašem automobilu, ale nechcete mu obětovat zbytečně mnoho místa v interiéru?

BLAUPUNKT GTb 8200A je ideálním řešením. MALÝ, ale VÝKONNÝ. 25x27x26cm nezabere ve voze skoro žádné místo a jeho instalace je tak velice snadná. Přitom 8" subwoofer s aktivním zesilovačem max. výkonu 200W, udělají své.

Pioneer Europe představuje novou modelovou řadu Subwooferů určených pro montáž do aut, které nabízí větší výkon, hlubší bas a současně ještě menší zástavbovou hloubku než doposud.

AUTOPROFI CZ
Auta24
AUNIKA Kladno s.r.o.
Web7master s.r.o.
Porsche Classic Club
Automuzeum.cz