AUTOPROFI CZ, s.r.o.

AUTOPROFI CZ, s.r.o. je specializovanou společností v oblasti prodeje náhradních dílů, servisu a údržby vozidel. Naše společnost nabízí širokou škálu služeb v oblasti elektronických systémů, tuningu, zabezpečení a příslušenství pro osobní a užitkové automobily.


V oblasti elektronických systémů nabízíme prodej a montáž různých druhů elektronických zařízení pro vozidla, jako jsou například navigace, parkovací asistenti, zabezpečovací systémy, alarmy, sledovací systémy a další. Naše zařízení jsou špičkové kvality a jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi, což zaručuje bezpečnost a spolehlivost.


Pro zákazníky, kteří chtějí upravit vzhled svého vozidla, nabízíme služby v oblasti tuningu. Naše firma spolupracuje s renomovanými výrobci tuningových součástek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají dokonalý design. Nabízíme prodej a montáž tuningových dílů, jako jsou například kola, výfuky, podvozky, karosářské díly a další.


Další důležitou službou, kterou nabízíme, je zabezpečení vozidla. Spolupracujeme s výrobci zabezpečovacích systémů, jako jsou například Cobra, Viper a další. Nabízíme prodej a montáž různých druhů zabezpečovacích zařízení, jako jsou například alarmy, sledovací systémy, blokády řízení a další. Tyto zařízení jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu vozidla proti krádeži.


V neposlední řadě nabízíme prodej a montáž příslušenství pro vozidla. V naší nabídce najdete širokou škálu příslušenství, jako jsou například nosiče kol, střešní boxy, tažné zařízení, autodoplňky a další. Naše příslušenství jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají dokonalý design.


Celkově se společnost AUTOPROFI CZ, s.r.o. snaží poskytovat zákazníkům co nejlepší služby v oblasti elektronických systémů pro vozidla k zábavě, zabezpečení nebo komfortu.