.

Představení autokamery CEL-TEC M12 DUAL GPS Exclusive: Vaše nové oči na cestách

Cel-Tec 2104-021 M12 DUAL GPS

Vítejte na našem blogu, kde se dnes podíváme blíže na jeden z nejzajímavějších novinek na trhu automobilových kamer - CEL-TEC M12 DUAL GPS Exclusive. Tento pokročilý přístroj přináší inovace, které vaše cesty promění v bezpečnější a pohodlnější zážitek. 

Co nabízí CEL-TEC M12? 

Vysoké rozlišení a duální záznam

Hlavní předností CEL-TEC M12 je schopnost duálního záznamu v rozlišení 2K pro přední a FULL HD pro zadní kameru. Díky tomu neunikne žádný detail, což je klíčové jak pro zachycení krásných scenérií, tak pro dokumentaci v případě nehody.

Plně dotykový IPS displej

Kamera je vybavena velkým 9.88" dotykovým IPS displejem, který nabízí kvalitní obraz a snadnou manipulaci s funkcemi kamery, včetně prohlížení záznamů a sledování živého obrazu.

Perfektní obraz za všech podmínek

S objektivem o světelnosti F2.0 a širokoúhlým záběrem 148° poskytuje CEL-TEC M12 jasný obraz i v náročných světelných podmínkách, což je nepostradatelné při noční jízdě nebo v špatném počasí.

Zadní AHD kamera

Zadní kamera s rozlišením FULL HD a vodotěsným provedením je ideální pro monitorování dění za vozidlem, ať už při jízdě nebo parkování.

Nabitá funkcemi

CEL-TEC M12 nabízí řadu pokročilých funkcí jako GPS modul, nárazový G-Senzor, ochranu proti vybití autobaterie a časosběrný záznam při parkování.

Superkapacitor místo baterie

Použití superkapacitoru zajišťuje větší spolehlivost a delší životnost zařízení oproti tradičním bateriím.

Podpora microSD karet až 256 GB

Díky podpoře velkých microSD karet a funkci záznamu do smyčky je udržování záznamů bezproblémové.

Přínosy pro vaše jízdy 

  • Spolehlivý společník na cestách: CEL-TEC M12 poskytuje jistotu a bezpečí během každé jízdy, díky neustálému přehledu o dění před a za vozidlem.
  • Dokumentace důležitých okamžiků: V případě nehody je kamera neocenitelným pomocníkem, poskytujícím důkazní materiál.
  • Moderní technologie: Od dotykového displeje po superkapacitor, tyto funkce zvyšují efektivitu a pohodlí používání.
  • Více než jen záznam jízdy: S GPS sledováním, nárazovým G-senzorem a parkovacím režimem se stává nepostradatelným nástrojem pro každého řidiče.
  • Dlouhodobý společník: Díky podpoře pro velké microSD karty a použití superkapacitoru je CEL-TEC M12 dlouhodobou investicí.

Proč si vybrat CEL-TEC M12? 

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní kameru do auta, CEL-TEC M12 DUAL GPS Exclusive je ideální volbou. S vynikající obrazovou kvalitou, uživatelským pohodlím a pokročilými bezpečnostními funkcemi poskytuje nejen klidnou mysl, ale i unikátní záznamy z vašich cest.


×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.