.

Rydeen a systém BSS-ONE pro detekci mrtvého úhlu

20221210-220909Rydeen-BSS-ONE
Tisková zpráva: Společnost Rydeen Mobile Electronics, špičkový konstruktér a výrobce elektroniky zaměřený výhradně na pokročilou bezpečnost řidičů vozidel, nyní dodává nový a jedinečný 77GHz radar BSS-ONE pro sledování mrtvého úhlu s výkonem typu III, který detekuje vozidla přijíždějící a projíždějící v mrtvém úhlu.

Systém detekce mrtvého úhlu Rydeen BSS-ONE se lepí na vnitřní stranu plastového nárazníku pomocí lepidla pro automobilový průmysl. Montážní firmy mohou být nuceny odstranit nárazník, nicméně systém BSS-ONE eliminuje potřebu nastavení pravé a levé kalibrace. Nový BSS-ONE obsahuje jediný snímač s aktivním polem 180 stupňů. Snímač pracuje na frekvenci 77 GHz namísto typických 24 GHz, takže je schopen zpracovat více dat.

"Až dosud uživatelské zkušenosti u systémů pro sledování mrtvého úhlu na trhu s náhradními díly neodpovídaly zkušenostem na úrovni OE. Systém BSS-ONE zajistí téměř stoprocentně dobré výsledky," řekl zakladatel společnosti Rydeen Phil Maeda.

Instalace systému BSS-ONE je jednoduchá, kabely vedou k A-sloupkům pro LED indikátory. Nebo mohou montéři vést dráty k zrcátkům RYDEEN TOMBO 360 a BSS-MI, která jsou vybavena interními LED indikátory pro vizuální výstrahu, takže není nutné odstraňovat panel A-sloupku ani vrtat otvory pro nezávislé indikátory.

Funkce BSS-ONE:

Systém detekce mrtvého úhlu s jedním senzorem pro univerzální použití
Vysoce přesná digitální radarová technologie (77 GHz)
Dvoucestné snímání (ISO 17387 typ III) pro přijíždějící i projíždějící vozidla
Dva LED indikátory pro vizuální varování
Zvukový reproduktor pro zvukovou výstrahu

Automatická detekce rychlosti a zvýšená přesnost snímání 


×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.