×

Varování

Nepodařilo se smazat favicon.ico
Kopírování se nepodařilo: /srv/htdocs/dp/www/autohifi/images/favicon.ico to /srv/htdocs/dp/www/autohifi/templates/gridbox/favicon.ico

Home

ALPINE PWD-X5 kompaktní sobwoofer

PWD-X5_Bluetooth-Audio-Streaming

Chcete se pokusit vylepšit v autě svůj tovární audio systém, aniž byste nutně museli změnit interiér vozidla? Aktivně napájený subwoofer ALPINE PWD-X5 nabízí řešení typu one-box, které vašemu systému dodá basy, sílu a zvukovou věrnost, a přitom se svými rozměry klidně vejde pod sedadlo nebo na jiné místo v autě. Tento samostatný kompaktní subwoofer je vybaven integrovaným 5kanálovým zesilovačem - 25 W RMS pro každý z vašich předních a zadních reproduktorů a 165 W RMS pro jeho 8 "subwoofer, a to s digitálním zpracováním signálu, které lze ovládat kabelovým dálkovým ovládáním, chytrým mobilem nebo počítačem s OS Windows.

U každého kanálu můžete upravit filtr pro horní nebo dolní propust, aby se odstranilo zkreslení, 10pásmový parametrický ekvalizér pro fixaci tónu a časové zpoždění pro vycentrování stereofonního obrazu pro vaši poslechovou pozici. Můžete změnit úrovně, polaritu, vyvážení a zeslabení, abyste dostali zvuk přesně tam, kam potřebujete. A svá jednotlivá nastavení můžete uložit jako předvolby - lze uložit a spustit až 15 různých předvoleb.

ALPINE PWD-X5 je dodáván s kabelovým svazkem, který obsahuje napájecí vodič s pojistkou, ukostření, dálkové zapnutí, výstup reproduktoru a vstupní kabeláž na úrovni reproduktoru. RCA vstupy vám umožní používat tento univerzální subwoofer / zesilovač / procesor s aftermarketovým přijímačem. Alpine zakomponoval i hardwarový klíč Bluetooth®, takže můžete streamovat hudbu přímo do systému z kompatibilního zařízení jako je třeba Vás mobil. 

Alpine PWD-X5

- Kompaktní instalace - Rozsáhlé funkce ladění zvuku - Široké možnosti připojení - Kabelové dálkové ovládání - Bluetooth Audio Streaming - Aplikace pro smartphone - Jmenovitý výkon: 4x 25W + 165W -…
Kvalitní lednice do auta
 

Komentáře

Zatím nebyly přidány žádné komentáře. Buďte prvním, kdo napíše komentář
Máte Již Registraci? Přihlašte se zde
Host
pondělí 1. březen 2021
Pokud se chcete zaregistrovat, prosíme vyplňte uživatelské jméno, heslo a vaše jméno.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.autohifi.cz/