Home

ALPINE PWD-X5 kompaktní sobwoofer

PWD-X5_Bluetooth-Audio-Streaming

Chcete se pokusit vylepšit v autě svůj tovární audio systém, aniž byste nutně museli změnit interiér vozidla? Aktivně napájený subwoofer ALPINE PWD-X5 nabízí řešení typu one-box, které vašemu systému dodá basy, sílu a zvukovou věrnost, a přitom se svými rozměry klidně vejde pod sedadlo nebo na jiné místo v autě. Tento samostatný kompaktní subwoofer je vybaven integrovaným 5kanálovým zesilovačem - 25 W RMS pro každý z vašich předních a zadních reproduktorů a 165 W RMS pro jeho 8 "subwoofer, a to s digitálním zpracováním signálu, které lze ovládat kabelovým dálkovým ovládáním, chytrým mobilem nebo počítačem s OS Windows.

U každého kanálu můžete upravit filtr pro horní nebo dolní propust, aby se odstranilo zkreslení, 10pásmový parametrický ekvalizér pro fixaci tónu a časové zpoždění pro vycentrování stereofonního obrazu pro vaši poslechovou pozici. Můžete změnit úrovně, polaritu, vyvážení a zeslabení, abyste dostali zvuk přesně tam, kam potřebujete. A svá jednotlivá nastavení můžete uložit jako předvolby - lze uložit a spustit až 15 různých předvoleb.

ALPINE PWD-X5 je dodáván s kabelovým svazkem, který obsahuje napájecí vodič s pojistkou, ukostření, dálkové zapnutí, výstup reproduktoru a vstupní kabeláž na úrovni reproduktoru. RCA vstupy vám umožní používat tento univerzální subwoofer / zesilovač / procesor s aftermarketovým přijímačem. Alpine zakomponoval i hardwarový klíč Bluetooth®, takže můžete streamovat hudbu přímo do systému z kompatibilního zařízení jako je třeba Vás mobil. 

Alpine PWD-X5

- Kompaktní instalace - Rozsáhlé funkce ladění zvuku - Široké možnosti připojení - Kabelové dálkové ovládání - Bluetooth Audio Streaming - Aplikace pro smartphone - Jmenovitý výkon: 4x 25W + 165W -…
Test antiradaru Genevo Max
Kvalitní lednice do auta
 

Komentáře 1

AUTOHIFI.CZ dne 1. 3. 2021 14:39

Malý a nechá se umístit třeba i pod přední sedadla.

Malý a nechá se umístit třeba i pod přední sedadla.
Máte Již Registraci? Přihlašte se zde
Host
středa 12. květen 2021
Pokud se chcete zaregistrovat, prosíme vyplňte uživatelské jméno, heslo a vaše jméno.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.autohifi.cz/