Home

Kvalitní lednice do auta

autoprofi-lednice-do-auta

Jestliže řešíte jak uchovat potraviny na cestách a přemýšlíte o autochladničce, je potřeba se zamyslet na co ji budete potřebovat a jaký výkon od ní budete vyžadovat. Pokud Vám stačí jen uchovat potraviny z domácí lednice už chlazené, na nějakou omezenou dobu a budete se pohybovat v prostoru, kde bude cca běžná venkovní teplota, pak Vás stačí pořídit termoelektrickou autochladničku. Tyto nejsou drahé a jejich ceny se podle modelu pohybují kolem 2.000 Kč. Musíte ale počítat s nevelkým výkonem, který pak dokáže snížit teplotu vzhledem k okolní teplotě o danou hodnotu. Tu má každá termoelektrická chladnička jinou.

Pro komfortnější používání autochladničky, chladícího boxu nebo ledničky do auta je vhodné vybírat z výkonných kompresorových jednotek. Ty dokáží kromě chlazení na konkrétní teplotu i mrazení, které je většinou umístěno do konkrétního místa uvnitř autochladničky. Kompresorové autochladničky se cenově pohybují od nějakých 9.000 Kč až po několik desítek tisíc, za luxusní lednice do aut nebo karavanů. 

Kompresorové lednice aut obsahují kromě velkého výkonu chlazení i mnoho doplňkových funkcí. Mezi ty zajímavé patří třeba možnost nastavení limitu napětí autobaterie, při kterém se autochladnička odpojí od napájení vozidla a nedojde tak k vybití akumulátoru a následné nemožnosti nastartovat vozidlo. Některé modely mají vnitřní koše pro lepší manipulaci s potravinami a vnitřní osvětlení.

Kompresorové lednice do vozidel mohou mít i různé druhy napájení, a tak můžete využívat chlazení potravin přenosným boxem kromě auta i v hotelu nebo doma. Na cestách ne každý hotelový pokoj ledničku má, a pak je to neocenitelný pomocník.

 A kde kvalitní autochladničku koupit?

Autochladničky a klimatizace

Autochladničky nebo lednice do auta pro komfortní cestování za horkých a teplých letních dní. Levné termoelektrické autochladničky i kompresorové autochladničky s opravdu vysokým výkonem najdete v této kategorii. Pokud si nejste výběrem autochladničky jisti, rádi vám poradíme. V této kategorii také nejdete klimatizace do automobilů, nákladních vozidel, kamionů a karavanů.
ALPINE PWD-X5 kompaktní sobwoofer
ALPINE ILX-W650BT
 

Komentáře

Zatím nebyly přidány žádné komentáře. Buďte prvním, kdo napíše komentář
Máte Již Registraci? Přihlašte se zde
Host
čtvrtek 13. květen 2021
Pokud se chcete zaregistrovat, prosíme vyplňte uživatelské jméno, heslo a vaše jméno.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.autohifi.cz/