.

Alpine X-S69C - komponentní reproduktorový systém pro nadšence

20230216-191304alpine-x-s69c-ostatni-komponentni-repro

Pokud jste věrnými příznivci značky Alpine, budou pro vás X-Series reproduktory příležitostí pro přechod na prvotřídní zvuk. Tento komponentní reproduktorový systém o velikosti 6"x9" byl navržen s důrazem na nejvyšší kvalitu zvuku a obrazu. Díky novému magnetickému designu v odlitku z hliníku mohou reproduktory být nízkého profilu, takže se hodí pro širokou škálu vozidel. 

Komponenty

Alpine používá výkonný magnet a velmi efektivní motorovou konstrukci, aby zajistil vysokou kvalitu nízkých frekvencí u reproduktoru o velikosti 6"x9". Samotný reproduktorový kužel je vyroben z specializovaných vláken pro extrémní tuhost, zatímco Alpine High Amplitude Multi-Roll ochrana zaručuje odolnost vůči vysokým teplotám. 

Vysoká výkonová zpracování 

Samostatný karbonový dome reproduktor o velikosti 1" zvládá vysoké frekvence s vysokou přesností a rozšířenou frekvenční odezvou, což vytváří pocit reality a atmosféry, kterou nelze dosáhnout u běžných reproduktorů. Při použití s aftermarketovým zesilovačem, můžete dosáhnout výkonu až 120 wattů RMS. 

...

Alpine X-S69C Ostatní komponentní repro

Alpine X-S69C Ostatní komponentní repro 2-pásmové komponentní reproduktory

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.