.

ANTIVIBRACNI A TLUMICI MATERIAL

20230216-192339stp-375025-black-gold-antivibracni-a-tlumici-material-izolacni-a-tlumici-materialy

STP Black Gold je speciální materiál, který se používá k potlačení nežádoucích rezonancí, tlumení vibrací a pohlcování akustických vln v automobilech. Tento materiál se skládá z polymerní vrstvy na bázi butyl kaučuku a hliníkové fólie, které jsou vysoce flexibilní a elastické. Díky svým vlastnostem je STP Black Gold odolný vůči vodě a olejům, má vynikající protikorozní a těsnící vlastnosti a snadno se instaluje na jakýkoli povrch bez nutnosti zahřívání. 

STP Black Gold je vhodný pro použití v automobilech, zemědělské technice a dalším technickém vybavení, které vyžaduje snížení hluku a vibrací. Materiál má teplotní odolnost od -45 až +100 °C (krátkodobě až +190 °C). Doporučuje se použít na podlahy, dveře, střechu, přístrojovou desku, motorový a zavazadlový prostor automobilů. STP Black Gold lze skladovat v suchém prostředí při teplotách do 40 °C ve vodorovné poloze.

...

STP 375025 Black Gold antivibracni a tlumici material Izolační a tl...

STP 375025 Black Gold antivibracni a tlumici material Izolační a tlumící materiály Samolep.antivibrační a antikorozní materiál Tloušťka: 2,3mm / Balení: 12ks...

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.