.

Clewer Cot - chytrá kolébka od Fordu

Vzpomínáte si situaci, kdy jste jako mladí rodiče vytáhnout dítě přes sídliště konečně usnout houpán ... řídit auto? Anebo jsme zažili to? Teď to nestane nutné. Ford nalézt na tomto patentu.

Pro mnoho mladých rodičů je jediným osvědčeným způsobem, jak své novorozeně uspat na konci dne - při jízdě v noci, která uklidňuje a pomáhá dítěti usnout.

Ford vyvinul dětskou postýlku, která simuluje - v pohodlí svého domova - pohyb, zvuk motoru a dokonce i pouliční osvětlení symptomatické těmto nočním výjezdům. Max Motor Dreams vypadá jako tradiční kolébka, ale začne fungovat pomocí aplikace na smartphonu nebo tabletu. Díky tomu je možné se zaregistrovat, a pak simulovat uklidňující pohyb, světlo a zvuk cesty.

„Po mnoha letech diskusí s matkami a otci víme, že rodiče novorozenců jsou často zoufalí v naději, že se alespoň jednu noc vyspí. Při jízdě v rodinném autě se tedy může stát zázrak, který dítě utěší ke spánku, ale chudáci rodiče musí být stále ostražití za volantem„ řekl návrhář Alejandro López Bravo Studio španělského designu Espada y Santa Cruz, který vytvořil vítězný návrh.“ Max Motor Dreams mohl zlepšit každodenní život mnoha lidí. "

Pro tuto chvíli, Max Motor Dreams je pilotní projekt, ale po mnoha testech společnost zvažuje zavedení úžasné kolébky do výroby.

zdroj: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2423615/New-parents-lose-44-days-sleep-year-childs-life.html

 


×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.