.

Kenwood KFC-XS1704 s certifikací Hi-Res Audio

Kenwood KFC-XS1704_Set-2
Kenwood KFC-XS1704, 17cm komponentní reproduktor řady XS s certifikací Hi-Res Audio
Reproduktor řady XS s mimořádně vysokou kvalitou, který poskytuje realistický zvuk s vysokou hustotou a prostorový zvukový dojem. Nové 17cm komponentní reproduktory KFC-XS1704 jsou přesně navrženy pro zvuk s vysokým rozlišením díky použití membrány z vysoce tuhých skleněných vláken, magnetického obvodu s hliníkovým kroužkem a difuzoru s fázovou korekcí. Zvuk s vysokým rozlišením je dále zdokonalen díky 2-pásmovému výškovému reproduktoru.Tento jedinečný 2-pásmový výškový reproduktor vytváří široký rozsah zvuku, protože každý ze 2 výškových reproduktorů reprodukuje jiné frekvenční pásmo, které poskytuje čistotu a plnost.
Vysoce tuhá membrána ze skleněných vláken
Skleněné vlákno je materiál s vysokou pevností a houževnatostí. Tkaná membrána ze skleněných vláken zřetelně poskytuje všechny očekávané detaily a údernost.
Optimalizovaný magnetický obvod s hliníkovým zkratovacím kroužkem
Hliníkový kroužek minimalizuje nežádoucí zkreslení způsobené elktromagnetickou indukcí kmitací cívky a zajišťuje čistý zvuk.

Hliníkový tlakově litý rám wooferu
Vysoce tuhý hliníkový rám s vysokou vnitřní ztrátou pomáhá potlačovat nežádoucí vibrace a umožňuje reprodukovat přirozený zvuk bez zkreslení.

Difuzor s fázovou korekcí
Jeho speciálně navržené štěrbiny korigují nežádoucí fázový posun a poskytují realističtější zvuk.

Speciální design středového ponoru
Konkávní tvar středové části difuzoru jasně reprodukuje vokální zvukový obraz.

Dvoupásmový výškový reproduktor
Zcela přepracovaná konstrukce z magnetických obvodů. Výškový reproduktor se skládá ze dvou výškových měničů. Tato jedinečná konstrukce zajišťuje plnost v širokém rozsahu, přičemž každý výškový reproduktor reprodukuje jiné frekvenční pásmo.

...

KENWOOD KFC-XS1704 17 cm

KENWOOD KFC-XS1704 17 cm Reproduktory řady XS jsou navrženy s maximální přesností pro zvuk ve vysokém rozilšení.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.