.

Trochu větší plocha na zábavu v autě

20220924-070233ds-x128aah-lcd-monitor-124-os-android-usb-sd-hdmi-in-out-bluetooth-s-drzakem-na-operku-monitory-na-operky

Na zadních sedadlech automobilu jsou většinou děti, ale někdy to mohou být i cestující dospělí, šéf firmy nebo dokonce vy. Pak určitě oceníte možnost zábavy a informací, které vám může poskytnout 12,4" plocha multifunkčního monitoru. Jedná se vlastně o jakýsi velký tablet s OS Android 10, který ale konstrukčně obsahuje speciální držák na opěrku sedadla. Tím je vytvořeno velice universální upevnění, které lze použít téměř ve všech vozidlech. 

DS-X128AAH LCD MONITOR je velmi zajímavé i svými vlastnostmi OS: Android 10.0, CPU: procesor eMMC 5.0 Octa-core ARM Cortex-A55 1.8GHz, RAM: 2 LPDDR3, Vestavěná 16GB paměť, Wi-Fi 802.11 b / g, podpora Miracast / Airplay, komplet v českém jazyce, Bluetooth (jedno z využití jako přenos zvuku do sluchátek nebo externího Bluetooth reproduktoru), jednoduše snímatelné z držáku, možnost napájet 12v adaptérem nebo CL kabelem přes boční konektor (adapter není součástí balení, CL kabel je součástí balení), výklopná opěrka pro možnost postavení monitoru na stůl (praktické řešení i pro využití třeba v hotelu), atmosférické osvětlení.

Pokud vás zajímají vlastnosti displeje monitoru, tak se jedná o LCD IPS s úhlopříčkou displeje (palce): 12,4" a dotykovým ovládáním, rozlišení displeje je 1920*1080P IPS panel, sklo 2,5D a systém obrazu PAL/NTSC.

Připojit k monitoru lze do USB, ale AUX vstup neobsahuje. Lze využít SD kartu v provedení micro SD s maximální kapacitou 128GB, přes kabeláž funguje vstup (výstup ne) AV (audio/video), pro zapojení sluchátek můžete použít klasický 3,5 Jack a pro video i zvuk HDMI vstup i výstup. 

Rozhraní, která monitor nabízí jsou Bluetooth a WiFi i FM modulátor pro přenos zvuku bezdrátově přes autorádio a Mirroring zrcadlení mobilního telefonu.


×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.