.

Pandora alarm ELITE CZ

pandora-alarm-elite-czech

Bezpečnostní systém Pandora poskytuje motoristům tu nejvyšší úroveň zabezpečení doplněnou řadou pokročilých funkcí včetně dálkového startu. Četné bezpečnostní prvky monitorující funkce vozidla zamezují jeho odcizení v nejrůznějších situacích, dokonce i v případě krádeže originálního klíče, odtažení, nebo použití rušičky GSM.

Upravte si teplotu interiéru vozidla ještě před jízdou samotnou a už nikdy nebudete po nastoupení do Vašeho auta zimou drkotat zuby nebo se naopak potit jako myš. Funkce dálkového startu nebo ovládání nezávislého topení Vám umožní užívat si jízdu již od okamžiku nasednutí do Vašeho auta.

Jen s Pandorou můžete ovládat, monitorovat, chladit nebo vytápět své vozidlo jediným dotykem prstu díky mobilní aplikaci, bezpečně propojené se všemi systémy. Spojte příjemné s užitečným a přeneste své vozidlo do nové éry zabezpečení a uživatelského komfortu.

Nejmodernější technologie známé dosud jen ze špičkových smartphonů, nepřekonatelné zabezpečení s vícenásobnou ochranou a dokonale jednoduché uživatelské rozhraní, toto a ještě mnohem více vám přináší Pandora ELITE. Tento jedinečný systém, který si bezpochyby zaslouží označení "Autoalarmové král" se může pochlubit komunikací 4G LTE s dvojitou GSM anténou s nekompromisní spolehlivostí za každých okolností. Samozřejmostí je také rozhraní Bluetooth 5.0 pro stabilnější komunikaci s vaším smartphonem a bezdrátovým příslušenstvím, a to až na 4-násobně větší vzdálenost. Maximální dosah dvoucestného ovladače s OLED displejem zajišťuje inovativní rozhraní Lora.

Nejnovější generace systému Pandora Elite chrání vaše vozidlo kromě standardního blokovacího modulu také bezdrátovým blokovacím modulem, který zamezí jakémukoli pokusu o nastartování, či odcizení vozidla, a díky své unikátní konstrukci je prakticky nemožné ho vystopovat či jinak učinit nepoužitelnými. Samozřejmostí je také možnost připojení až k 3 datovým sběrnicím CAN BUS, funkce dálkového startu nebo ovládání nezávislého topení.

Pro dosažení nejvyšší úrovně zabezpečení je systém Pandora ELITE vybaven bezdrátovou sirénou se záložním zdrojem.

...

Úvod - Pandora

Pandora alarm pro moderní zabezpečení automobilů proti krádeži.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.