.

PIONEER SPH-DA160DAB - 3 ROKY ZÁRUKA

20220930-190437pioneer-sph-da160dab-3-roky-zaruka-multimedialni-autoradia.jpg-7

Pioneer SPH-DA160DAB je 2DIN multimediální jednotka s jednoduchým propojením s kompatibilním smartphonem iPhone nebo Android prostřednictvím USB kabelu pro pohodlné a bezpečné ovládání aplikací Apple CarPlay, Android Auto a Waze (přes Apple CarPlay nebo Android Auto) přímo z palubní desky. K dispozici je i DAB / DAB + tuner pro příjem digitálního rozhlasového vysílání a USB vstup pro přehrávání nejrůznějších audio a video souborů.
Multimediální přehrávač je vybaven i technologií Bluetooth, která umožňuje bezdrátové streamování hudby nebo hands-free telefonování.
Posuňte poslech hudby na novou úroveň pomocí kvalitních audio funkcí: 13-pásmový grafický ekvalizér, automatický ekvalizér a časové přizpůsobení "Time Alignment" pro nastavení zvuku podle akustiky vozidla a vašich preferencí. 

Apple CarPlay 

Je moderní, bezpečný a zábavný způsob jak používat váš iPhone v autě. Apple CarPlay nabízí uživatelům iPhone neuvěřitelně intuitivní způsob telefonování, navigování, poslechu hudby a přístupu ke zprávám pouze jedním slovem nebo dotykem. Apple CarPlay vyžaduje iPhone 5 nebo novější s nejnovější verzí iOS. 

Android Auto 

Rozšiřuje platformu Android do auta a automaticky přináší užitečné informace a organizuje je do jednoduchých karet, které se objeví právě tehdy, když je potřebujete. Je speciálně navržen, aby během řízení minimalizoval rozptýlení, takže se můžete soustředit na cestu před vámi. Android Auto je kompatibilní se zařízeními se systémem Android 5.0 (Lollipop) nebo novějším. Aplikace Android Auto nemusí být dostupná na všech zařízeních a není dostupná ve všech zemích nebo regionech. 

DAB + 

Vychutnejte si pohodlí poslechu vašich oblíbených rozhlasových stanic v křišťálově čisté digitální kvalitě díky zabudovanému digitálnímu tuneru. 

Bluetooth 

Dodržujte zákony a dopravní předpisy a používejte vestavěné Bluetooth pro hands-free telefonování, bezdrátové streamování hudby (A2DP) s vyhledáváním interpretů, alb a skladeb, jednoduché párování a ovládání zvuku (AVRCP). Bezdrátová technologie Bluetooth dělá život ve vozidle bezpečnějším a pohodlnějším. 


×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.